Dell 40Gb QSFP+ MPO Short Range Transceiver - 7TCDN - AFBR-79EIDZ - New Wysoka jakość

Dell 40Gb QSFP+ MPO Short Range Transceiver - 7TCDN - AFBR-79EIDZ - New Wysoka jakość

MPO QSFP+ 40Gb Dell New - AFBR-79EIDZ - 7TCDN - Dell 40Gb QSFP+ MPO Short Range Transceiver - 7TCDN - AFBR-79EIDZ - New Wysoka jakość Dell 40Gb QSFP+ MPO Short Range Transceiver - 7TCDN - AFBR-79EIDZ - New Wysoka jakość 7tetX14765 147zł interrexes5v-b5k8e4u8b edukacjapoliceum.pl Komputery i Tablety Sieci firmowe i serwery Dell 40Gb QSFP+ MPO Short Range Transceiver New - AFBR-79EIDZ - 7TCDN - Transceiver Range Short MPO QSFP+ 40Gb Dell New - AFBR-79EIDZ - 7TCDN - Dell 40Gb QSFP+ MPO Short Range Transceiver - 7TCDN - AFBR-79EIDZ - New Wysoka jakość Dell 40Gb QSFP+ MPO Short Range Transceiver - 7TCDN - AFBR-79EIDZ - New Wysoka jakość 7tetX14765 147zł interrexes5v-b5k8e4u8b edukacjapoliceum.pl Komputery i Tablety Sieci firmowe i serwery Dell 40Gb QSFP+ MPO Short Range Transceiver New - AFBR-79EIDZ - 7TCDN - Transceiver Range Short MPO QSFP+ 40Gb Dell New - AFBR-79EIDZ

Parametry przedmiotu

Stan: Nowy: Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy ... Dowiedz się więcejo stanie przedmiotu Brand: DELL
MPN: 7TCDN Connectors: MPO
Maximum Data Rate: 40Gb/s EAN: Does Not Apply


Dell 40Gb QSFP+ MPO Short Range Transceiver - 7TCDN - AFBR-79EIDZ - New Wysoka jakość
Dell 40Gb QSFP+ MPO Short Range Transceiver - 7TCDN - AFBR-79EIDZ - New Wysoka jakość
Dell 40Gb QSFP+ MPO Short Range Transceiver - 7TCDN - AFBR-79EIDZ - New Wysoka jakość
Dell 40Gb QSFP+ MPO Short Range Transceiver - 7TCDN - AFBR-79EIDZ - New Wysoka jakość

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Masz jeszcze jakieś pytania?

Po prostu napisz do mnie. Odpowiadam na wszystkie maile.

Produktywni.pl Piotr Nabielec
ul. Smolki 12B/6B
30-513 Kraków